0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кабмін подав на ратифікацію нову податкову угоду зі Швейцарією


Кабмін подав на ратифікацію нову податкову угоду зі Швейцарією

Кабінет Міністрів подає на ратифікацію Протокол між урядами України та Швейцарії про внесення змін до Конвенції про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал – розпорядження Кабміну №289-р.

Протокол передбачає появу ставок оподаткування відсотків і роялті в розмірі 5%. Також в процедуру взаємного вирішення податкових суперечок вводиться арбітраж.

Читайте також: Швейцарський і кіпрський банки хочуть створити представництва в Україні

Крім цього, оновлена ​​редакція статті з обміну інформацією, яка повинна значно розширити можливості країн в частині обміну податковою інформацією без застережень щодо вимог національного податкового інтересу або банківської таємниці.

Зміни також будуть внесені в норму про застосування права на отримання переваг – вони не будуть надаватися щодо виду доходу або майна, якщо однією з головних цілей будь-якої домовленості чи угоди між суб’єктами господарської діяльності було безпосереднє або опосередковане отримання ними такої переваги.

Читайте також: Раді пропонують ратифікувати угоду про ЗВТ з Ізраїлем

У січні поточного року міністр фінансів України Оксана Маркарова і президент Швейцарії Улі Маурер підписали Протокол про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Швейцарською Конфедерацією про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи і капітал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування