Як змінювалася вартість квартир на первинному ринку в Києві за останні 2 роки (інфографіка)


Як змінювалася вартість квартир на первинному ринку в Києві за останні 2 роки (інфографіка)

Зараз в Києві будують 235 житлових комплексів, за даними порталу з пошуку нерухомості ЛУН.ua. Більше половини з цих будинків – 138, добудують в 2019 році.

24 Канал перевірив, як змінювалися ціни на первинному ринку нерухомості в Києві за останні 2 роки.

Відзначається, що порівняння проводилося за вартістю квадратного метра, ціна якого залежить як від району, так і від класу самого житла. Звичайно, в центрі Києва квартири можуть коштувати майже в два рази дорожче, ніж в спальних районах. Метрополітен також відіграє важливу роль у формуванні ціни. Після виборів президента в 2019 році вартість квадратного метра житла зросла після двомісячного періоду стабільності.

В кінці квітня вартість квадратного метра в новобудові становила 23 300 грн, що на 1,3% (тобто на 300 грн) більше, ніж в березні.

У квітні 2018 року, наприклад, квадрат в столичній новобудові коштував 22 тис грн, рівно стільки ж, скільки і в травні 2017 року. Тобто, за два роки ціна квадратного метра в Києві в новобудові зросла більш, ніж на 5,5%.

Варто відзначити, що в період з травня 2017 по квітень 2018 року спостерігалася значні стрибки цін – від 20 800 у вересні 2017 го до 22 200 гривень за метр квадратний в січні 2018-го.


Інфографіка: 24 канал

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua