Корабель SpaceX Crew Dragon отримав руйнування в ході тестування парашутів у квітні


Корабель SpaceX Crew Dragon отримав руйнування в ході тестування парашутів у квітні

Аварія в ході тестування двигунів пілотованого космічного корабля Crew Dragon, яка призвела до його руйнування, як з’ясовується, була не єдиною невдачею, що спіткала SpaceX в квітні.

На цьому тижні заступник директора NASA з дослідження космосу людиною Білл Герстенмаєр (Bill Gerstenmaier) в ході слухань в комітеті Палати представників з науки, космосу і технологій Конгресу США зізнався, що в квітні з Crew Dragon трапилася ще одна аварія в ході тестування парашутів, що пройшло у Неваді.

«Випробування пройшли незадовільно, – повідомив Герстенмаєр. – Ми не отримали бажаних результатів. Парашути не спрацювали так, як було задумано».

За його словами, під час випробування над висохлим озером в Неваді космічний корабель отримав пошкодження при падінні на землю.

Crew Dragon оснащений чотирма парашутами, і це тестування було призначене для того, щоб визначити, наскільки безпечно космічний корабель може приземлитися при пошкодженні одного з парашутів. На жаль, після навмисного відключення одного з парашутів інші три не спрацювали, що призвело до описаного Герстенмаєром інциденту.

Разом з тим чиновник висловив впевненість, що проблеми з парашутною системою Crew Dragon будуть незабаром вирішені і ніщо не завадить реалізації амбітних планів федерального уряду щодо подальшого освоєння космосу. Він підкреслив, що саме для цього і проводяться випробування. «Це частина процесу пізнання, – сказав Герстенмаєр. – Завдяки цим осічкам ми збираємо дані та інформацію для вивчення і створення такої конструкції, яка в підсумку забезпечила б безпеку для наших екіпажів. Тому я не розглядаю це як негатив. Саме тому ми займаємося випробуваннями».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua