США можуть оголосити Росію країною, що маніпулює валютою


США можуть оголосити Росію країною, що маніпулює валютою

Уже цього місяця міністерство фінансів США має намір розширити список країн, які, на думку Вашингтона, маніпулюють своєю валютою для отримання додаткової вигоди, повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

Зараз в цьому переліку, який американське відомство складає двічі на рік, 12 країн, але незабаром їх кількість може збільшитися до 20. Серед країн, які потрапили до нього, можуть виявитися Ірландія, Малайзія, Таїланд, Індонезія, В’єтнам і Росія.

В першу чергу йдеться про такі маніпуляції з курсом валют, як, наприклад, навмисна девальвація грошей з метою ускладнити конкуренцію американським компаніям, отримавши тим самим перевагу. У 2016 році в таких хитрощах президент США Дональд Трамп звинувачував, наприклад, Китай, який, на його думку, почав знецінювати юань навмисно.

Втім, шанси Росії на включення в цей самий список збільшив свого часу той же Трамп, заявивши на своїй сторінці в Twitter, що «Росія і Китай граються з девальвацією валюти, бо США підвищують ключову ставку». І додав: «Це неприйнятно».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua