В "Борисполі" розповіли, як розвиватимуть аеропорт


В "Борисполі" розповіли, як розвиватимуть аеропорт

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу затвердив Концепцію розвитку міжнародного аеропорту “Бориспіль” до 2045 року, що передбачає інвестиції обсягом EUR3,4 млрд і збільшення пасажиропотоку до 53,9 млн пасажирів на рік (сьогодні – 12 млн пас/год).

Як зазначається в тексті концепції розвитку аеропорту, який є у розпорядженні агентства “Інтерфакс-Україна”, аеропорт повинен забезпечити обслуговування в 2019 році – 14,4 млн пасажирів, у 2030 році – 27,7 млн ​​пасажирів, в 2040 році – 44,3 млн пасажирів і в 2045 році – близько 53,9 млн пасажирів.

Читайте також: Аеропорт Бориспіль тестує запуск багаторівневого паркінгу біля терміналу D

Також передбачається додаткове відведення земельних ділянок площею близько 600 га під розвиток інфраструктури аеропорту за рахунок ділянок, які перебувають у власності або користуванні фізичних або юридичних осіб.

Для доставки вантажів передбачається будівництво окремої дороги до виробничо-технічної зони з південного боку аеропорту і можливість будівництва підземної залізниці до центрального терміналу аеропорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua