Українські архітектори підтвердили права на проект моста через Володимирський узвіз


Українські архітектори підтвердили права на проект моста через Володимирський узвіз

Швейцарське архітектурне бюро не є автором концепції мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками “Хрещатий” та “Володимирська гірка” в Києві. Про це свідчать документи, опубліковані київськими архітекторами в Facebook, а також особисті свідчення розробників концепції.

“Матеріали Містобудівної ради 2012 року. Проект 2011. Конкурс, на якому швейцарці зайняли друге місце, поцупивши нашу ідею ламаного моста – 2013 рік. Ось, власне і все, дорогі метальники”, – написав на своїй сторінці в соцмережі столичний архітектор Андрій Миргородський.

Він також доклав до публікації фотокопію одного з ракурсів проекту моста, разом із супровідним документом Містобудівної ради від 2012 року.

Прокоментував інформацію швейцарських архітекторів і один з реальних розробників концепції Олександр Горбан.

“Побачив цю публікацію і хочу дати свій коментар: концепція велопішохідного мостового переходу, який будується, була розроблена ДО оголошення міжнародного конкурсу, і швейцарські архітектори до неї не можуть бути причетними. Концепція розроблялася мною в складі ТОВ “Проектні Системи” і є власністю цієї компанії. Схему генерального плану було надано організаторам конкурсу для підготовки конкурсного завдання”, – пояснив архітектор.

У коментарях до свого посту він також виклав декілька візуалізацій майбутнього моста, розроблених його компанією за два роки до конкурсу, в якому брало участь швейцарське бюро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua