0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Українські архітектори підтвердили права на проект моста через Володимирський узвіз


Українські архітектори підтвердили права на проект моста через Володимирський узвіз

Швейцарське архітектурне бюро не є автором концепції мостового пішохідно-велосипедного переходу між парками “Хрещатий” та “Володимирська гірка” в Києві. Про це свідчать документи, опубліковані київськими архітекторами в Facebook, а також особисті свідчення розробників концепції.

“Матеріали Містобудівної ради 2012 року. Проект 2011. Конкурс, на якому швейцарці зайняли друге місце, поцупивши нашу ідею ламаного моста – 2013 рік. Ось, власне і все, дорогі метальники”, – написав на своїй сторінці в соцмережі столичний архітектор Андрій Миргородський.

Він також доклав до публікації фотокопію одного з ракурсів проекту моста, разом із супровідним документом Містобудівної ради від 2012 року.

Прокоментував інформацію швейцарських архітекторів і один з реальних розробників концепції Олександр Горбан.

“Побачив цю публікацію і хочу дати свій коментар: концепція велопішохідного мостового переходу, який будується, була розроблена ДО оголошення міжнародного конкурсу, і швейцарські архітектори до неї не можуть бути причетними. Концепція розроблялася мною в складі ТОВ “Проектні Системи” і є власністю цієї компанії. Схему генерального плану було надано організаторам конкурсу для підготовки конкурсного завдання”, – пояснив архітектор.

У коментарях до свого посту він також виклав декілька візуалізацій майбутнього моста, розроблених його компанією за два роки до конкурсу, в якому брало участь швейцарське бюро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
В Контексті Finance.ua
Опитування