Україна з початку року скоротила експорт сирів


Україна з початку року скоротила експорт сирів

Обсяг експорту сирів з України в січні-квітні 2019 року становив 2,4 тисячі тонн, що на 11% менше, ніж за аналогічний період 2018 року, говориться в митній статистиці, опублікованій на сайті Державної фіскальної служби (ДФС).

Згідно з повідомленням, в грошовому вираженні експорт сирів за звітний період скоротився на 14% і становить 8,7 мільйона доларів.

Обсяг імпорту сирів в Україну за 4 місяці 2019 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року в натуральному вираженні збільшився на 48% – до 5,5 тисячі тонн, а в грошовому вираженні зріс на 35,2% – до 25,7 мільйона доларів.

Читайте також: У світі впали ціни на популярні сорти сирів

Експорт згущених молока і вершків з України в січні-квітні в натуральному вираженні залишився на тому ж рівні, що і в січні-квітні минулого року і становить 9,8 тисячі тонн, а в грошовому – збільшився на 17,9%, до 19,7 мільйона доларів.

Імпорт цих продуктів у звітному періоді становив 634 тонни на суму 1,3 мільйона доларів. Також українські виробники в січні-квітні експортували 7,6 тисячі тонн вершкового масла, що на 37% менше, ніж за цей же період 2018 року.

У грошовому вираженні експорт становить 30,9 мільйона доларів, що на 40,5% менше показника аналогічного періоду минулого року. Імпорт вершкового масла в Україну за звітний період скоротився в натуральному вираженні на 4% – до 377 тонн на суму 2,3 мільйона доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua