ДФС надала розстрочення ПДВ на ввезення обладнання на 9,1 млн євро і 1,4 млн доларів


ДФС надала розстрочення ПДВ на ввезення обладнання на 9,1 млн євро і 1,4 млн доларів

ДФС ухвалила 98 рішень про розстрочення сплати ПДВ на ввезення обладнання загалом на суму 9,1 млн євро і 1,4 млн доларів – повідомляє служба на своїй сторінці в Facebook.

Розстрочення надаються на підставі закону №2245, розділ ХХ, підрозділ 2, п. 65: “тимчасово (до 1 січня 2020 року) контролюючий орган за заявою платника податку надає розстрочення (рівними частинами) сплати податку на додану вартість на термін, зазначений у заяві платника податку, але не більше 24 календарних місяців, без нарахування процентів, пені та штрафів, визначених Податковим кодексом України, при ввезенні на митну територію України з поміщенням в митний режим імпорту обладнання та комплектуючих, що класифікується за визначеними у цьому пункті товарними підкатегоріями згідно з УКТ ЗЕД”.

Читайте також: Кабмін розділив ДФС на податкову і митну служби

У гривні сума здійснених розстрочених платежів складає 286 млн гривень. 52 з ухвалених рішень стосуються виплат понад мільйон гривень, тому погоджувалися митницями з ДФС.

Всього було подано 217 заяв, 74 з яких було надано відмову “через недотримання обов’язкових вимог, зокрема, через наявність податкового боргу у підприємств, відсутність інформації про предмет або суму контракту”. 43 заяви було відкликано платниками, 2 перебувають на розгляді.

Порядок надання розстрочення сплати ПДВ за ввезення обладнання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 85.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua