0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Після виплат за держборгом міжнародні резерви України зменшились


Після виплат за держборгом міжнародні резерви України зменшились

У квітні 2019 міжнародні резерви України скоротилися на 0,5% – до 20,525 млрд дол. (в еквіваленті). Відповідні попередні дані оприлюднені на сайті Національного банку України в понеділок.

Як повідомляє НБУ, зменшення міжнародних резервів в квітні обумовлено платежами на обслуговування і погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті в розмірі $ 881,7 млн, у тому числі $ 710,3 млн – на обслуговування і погашення ОВДП в іноземній валюті і $ 78 млн – на обслуговування єврооблігацій.

Читайте також: Смолій: Україна має шанс безболісно пройти пік виплат за держборгом

Ці витрати були частково компенсовані надходженнями від розміщення ОВДП в іноземній валюті на $ 416,6 млн і EUR 2,6 млн. Крім того, чиста купівля НБУ валюти на міжбанківському валютному ринку забезпечила поповнення резервів на $ 299,9 млн.

На розмір міжнародних резервів також позитивно вплинула зміна курсу гривні до іноземних валют. Це збільшило резерви на $ 54 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування