Київ позбувається незаконної реклами: за місяць демонтували 1161 одиницю


Київ позбувається незаконної реклами: за місяць демонтували 1161 одиницю

Київська міська державна адміністрація (КМДА) повідомила, що протягом квітня у столиці демонтовано 1 161 незаконний рекламний засіб (РЗ), серед яких 720 одиниць демонтували їхні власники.

Реформа у сфері розміщення реклами впроваджується завдяки Правилам розміщення рекламних засобів у м. Києві. Правила розміщення рекламних засобів засновані на п’яти принципах: безпека, комфорт, естетичність, законність і доступність.

Громадськість також бере участь у боротьбі з незаконною рекламою. На сайті комунального підприємства “Київреклама” можна перевірити законність тієї чи іншої рекламної конструкції та долучитися до проекту Я – інспектор.

Правила розміщення реклами уточнюють дозволені та заборонені формати конструкцій і їхні розміри. Велика увага приділена безпеці пішоходів і водіїв – рекламні конструкції не повинні перешкоджати пішохідному руху та перекривати знаки дорожнього руху, розміщуватись у місцях концентрації ДТП.

Впродовж 2018 року в Києві було демонтовано 16 805 рекламних конструкцій. Протягом березня у столиці демонтовано 1 604 незаконні рекламні засоби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua