НКЦПФР почала адаптацію умов біржової торгівлі в Україні до європейських правил


НКЦПФР почала адаптацію умов біржової торгівлі в Україні до європейських правил

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) почала процес адаптації умов біржової торгівлі в Україні до європейських правил.

Про це йдеться в повідомленні комісії.

Зміни будуть сприяти більшій прозорості операцій на ринку, встановленню справедливих цін і створять регулятору можливості оперативного реагування на маніпулятивні угоди.

Першою зміною стали нові правила звітності про позабіржові угоди.

Відтепер в Україні, так само як і в Європі, сторони угод повинні звітувати за фактом їх укледення, а не за фактом їх виконання.

Оскільки виконання угод могло бути розтягнутим у часі, ні учасники ринку, ні регулятор не мали своєчасної “картинки” позабіржового ринку.

Статистика угод не могла служити надійним ціновим орієнтиром на ринку, не могла також стати надійною основою для моніторингових систем регулятора для визначення маніпулятивних угод.

Нова система звітності – це початок комплексного реформування умов і правил організованої торгівлі в Україні, які будуть включати в себе також нові вимоги до торгових систем, кібер-захисту на сучасному рівні, впровадженню корпоративного управління бірж.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua