НБУ в кінці квітня перерахував до держбюджету 47,6 млрд грн


НБУ в кінці квітня перерахував до держбюджету 47,6 млрд грн

Національний банк України (НБУ) в останні дні квітня перерахував до державного бюджету частину прибутку за 2018 рік у розмірі 47,6 млрд грн з 64,878 млрд грн, які він повинен перерахувати протягом усього цього року, йдеться в звітності Держказначейства.

Відомство нагадує, що минулого року НБУ також почав платежі до держбюджету в квітні, проте тоді перший транш склав 15 млрд грн.

Пізніше, у травні минулого року, центробанк направив до держбюджету 17 млрд грн, в червні – 6 млрд грн і в серпні – останні 6,61 млрд грн, що сумарно дало 44,6 млрд грн при закладених в держбюджеті минулого року 50,55 млрд грн.

Нацбанк 23 квітня повідомив, що погодить з Мінфіном графік перерахування до держбюджету цього року 64,878 млрд грн, проте дотепер цей графік не оголошувався.

Без додаткових виплат Нацбанку доходи держбюджету в квітні цього року дорівнювали б його доходам за квітень минулого. Завдяки НБУ держбюджет у минулому місяці отримав 111,94 млрд грн, що виявилося все одно на 4,1% менше плану.

Платіж НБУ зумовив рекордні для початку травня залишки на єдиному казначейському рахунку (ЄКР) – 36,85 млрд грн, що більше в 2,5 рази показника на початок квітня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua