Райффайзен Банк Аваль – кращий недержавний банк України, — "Фінансовий клуб"


Райффайзен Банк Аваль – кращий недержавний банк України, — "Фінансовий клуб"

Київ. 2 травня. — Райффайзен Банк Аваль став кращим недержавним банком країни і посів другу сходинку у рейтингу «50 провідних банків України–2019».

Цей щорічний рейтинг проводить компанія «Фінансовий клуб», вручення відзнак переможцям відбулося на минулому тижні у Києві.

Райффайзен Банк Аваль став також переможцем у номінації «Кредити малому та середньому бізнесу». Володимир Лавренчук, голова правління Райффайзен Банку Аваль, переміг у номінації «Кращий топ-менеджер банку».

У межах рейтингу було відзначено також Роберта Коссманна, заступника голови правління Райффайзен Банку Аваль, – номінація «Кращий роздрібний банкір» (3 місце) і Олега Сороку, фінансового директора банку, як «Кращого фінансового директора» (2 місце).

Як зазначається у редакторській статті, аналітична група дослідження «50 провідних банків України» уже восьмий рік поспіль робила свій аналіз подій на банківському ринку, беручи до уваги щомісячні дані Національного банку, квартальну та річну звітність фінустанов, а також внутрішню інформацію банків.

Райффайзен Банк Аваль традиційно бере участь у дослідженні «Фінансового клубу» та неодноразово був названий серед переможців у номінаціях за різними напрямками діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua