Без чого не пустять за кордон на авто: пам'ятка Держприкордонслужби


Без чого не пустять за кордон на авто: пам'ятка Держприкордонслужби

Державна прикордонна служба України нагадує, що під час подорожі на автомобілі за кордон, усі водії мають обов’язково оформити Страховий сертифікат міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка». Він є необхідним для перетину кордону, і його наявність прикордонники перевіряють безпосередньо в пунктах пропуску за допомогою автоматичної системи.

Про це повідомляє офіційний портал Кабінету Міністрів з посиланням на Держприкордонслужбу України.

Читайте також: В Україні змінилася процедура проведення техогляду транспортних засобів

Страховий сертифікат міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка» є обов’язковим для перетину кордону, і хто не має «Зеленої картки», того не пропускають через кордон.

За інформацією Держприкордонслужби, з 11 лютого 2019 року всі автомобільні пункти пропуску на державному кордоні підключено до автоматичної системи, яка дає можливість перевіряти наявність сертифікатів «Зелена картка» у базі даних.

Кредитні картки для водіїв

Від початку запровадження Міжнародної системи прикордонники не пропустили через кордон близько 6300 транспортних засобів. Було виявлено майже 60 підроблених та 80 недійсних сертифікатів.

Тож Держприкордонслужба закликає: збираючись у подорож на автомобілі, завчасно подбати про оформлення всіх необхідних документів, необхідних для перетину державного кордону, зокрема і про страховий захист.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua