АМКУ розслідує змову двох компаній щодо реконструкції Шулявського мосту


АМКУ розслідує змову двох компаній щодо реконструкції Шулявського мосту

Одразу дві компанії “Укрбуду” брали участь у тендері щодо реконструкції Шулявського мосту, в результаті чого одна із цих компаній-переможців отримала 600 мільйонів гривень на виконання робіт із ремонту.

Так, зазначену суму грошей розіграли між собою “Північно-український будівельний альянс” і ТОВ “Спецбуд-Плюс”. Обидві компанії входять до корпорації “Укрбуд”.

У результаті такого конкурсу, що супроводжувався численними порушеннями, 600 млн грн отримала компанія “Північно-український будівельний альянс”. Ця компанія належить помічникові народного депутата Максима Микитася Андрію Якусевичу.

Варто зазначити, що раніше ці ж компанії брали участь у тендерах на будівництво корпусу Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова (очікувана вартість 2,8 млрд грн) і реконструкцію гімназії № 59 імені О.М. Бойченка в Голосіївському районі (175 млн грн).

У результаті цих двох тендерів “Укрбуд” порушила антимонопольне законодавство сумарно на 3 млрд грн.

Тому конкурс на ремонт Шулявського мосту також привернув увагу Антимонопольного комітету, який розпочав власне розслідування щодо змови на конкурсі між двома вказаними компаніями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок Кримінал
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua