0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

АМКУ розслідує змову двох компаній щодо реконструкції Шулявського мосту


АМКУ розслідує змову двох компаній щодо реконструкції Шулявського мосту

Одразу дві компанії “Укрбуду” брали участь у тендері щодо реконструкції Шулявського мосту, в результаті чого одна із цих компаній-переможців отримала 600 мільйонів гривень на виконання робіт із ремонту.

Так, зазначену суму грошей розіграли між собою “Північно-український будівельний альянс” і ТОВ “Спецбуд-Плюс”. Обидві компанії входять до корпорації “Укрбуд”.

У результаті такого конкурсу, що супроводжувався численними порушеннями, 600 млн грн отримала компанія “Північно-український будівельний альянс”. Ця компанія належить помічникові народного депутата Максима Микитася Андрію Якусевичу.

Варто зазначити, що раніше ці ж компанії брали участь у тендерах на будівництво корпусу Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова (очікувана вартість 2,8 млрд грн) і реконструкцію гімназії № 59 імені О.М. Бойченка в Голосіївському районі (175 млн грн).

У результаті цих двох тендерів “Укрбуд” порушила антимонопольне законодавство сумарно на 3 млрд грн.

Тому конкурс на ремонт Шулявського мосту також привернув увагу Антимонопольного комітету, який розпочав власне розслідування щодо змови на конкурсі між двома вказаними компаніями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок Кримінал
Все, що ми знаємо про:АМКУ
В Контексті Finance.ua
Опитування