Скільки прибутку ПриватБанк приносить державі


Скільки прибутку ПриватБанк приносить державі

Найбільший за розміром активів в Україні державний ПриватБанк спрямує на виплату дивідендів акціонеру банку – державі в особі Міністерства фінансів – 90% чистого прибутку за 2018 рік, або 11,52 млрд грн, зазначено в повідомленні банку в четвер.

Згідно з підтвердженим аудиторською компанією E&Y річним звітом банку, його чистий прибуток за підсумками 2018 року склав 12,846 млрд грн в порівнянні з 0,406 млрд грн роком раніше.

Читайте також: Коломойський заявив, що ПриватБанк насправді збитковий

У звіті вказується, що з 30,75 млрд грн процентного доходу 11,36 млрд грн було отримано від інвестиційних цінних паперів, переважну більшість яких становлять державні облігації, отримані банком у рамках докапіталізації за націоналізацію. Роком раніше на процентний дохід за інвестиційними цінними паперами припало 10,72 млрд грн з 24,49 млрд грн процентного доходу банку.

Чисті активи ПриватБанку на початок 2019 року становлять 278,12 млрд грн, зобов’язання – 246,55 млрд грн, капітал ПриватБанку – 31,58 млрд грн. За минулий рік чисті активи збільшилися на 9,6%, зобов’язання – на 7,2%, а капітал – на 33,2%.

Довідка Finance.ua:

  • Раніше суд визнав незаконною націоналізацію Приватбанку.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua