0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Почали діяти штрафи за незаконне використання символіки Нацполіції


Почали діяти штрафи за незаконне використання символіки Нацполіції

З сьогоднішнього дня, 2 травня, набрала чинності адміністративна відповідальність за незаконне використання символіки Національної поліції.

Про це йдеться в законі №2584-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання найменування і ознак приналежності до Національної поліції України”.

Штрафи за незаконне використання символіки Нацполіції набирають чинності через шість місяців після набрання чинності самого закону, який був введений в дію 2 листопада 2018 року.

  • Незаконне використання фізичною особою ознак приналежності до Нацполіції тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 17 тис. до 34 тис. грн.
  • Незаконне використання органами державної влади, органами місцевого самоврядування, юридичними особами, фізичними особами – підприємцями, а також громадськими об’єднаннями ознак приналежності, найменування Нацполіції або похідних від нього, в тому числі викладених іноземною мовою, на одязі, транспортних засобах, будівлях, бланках документів, в найменуванні за відсутності ознак діяння, передбаченого Кримінальним кодексом України “тягне за собою накладення штрафу на фізичних осіб – підприємців, посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб і громадських об’єднань від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 тис. до 51 тис. грн)”.
  • Повторні дії за таке ж правопорушення, якщо протягом року вже було адміністративне стягнення, накладатиметься штраф на фізичних осіб від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від 51 тис. до 68 тис. грн і на фізичних осіб – підприємців, посадових осіб – від чотирьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від 68 тис. до 85 тис.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування