Почали діяти штрафи за незаконне використання символіки Нацполіції


Почали діяти штрафи за незаконне використання символіки Нацполіції

З сьогоднішнього дня, 2 травня, набрала чинності адміністративна відповідальність за незаконне використання символіки Національної поліції.

Про це йдеться в законі №2584-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання найменування і ознак приналежності до Національної поліції України”.

Штрафи за незаконне використання символіки Нацполіції набирають чинності через шість місяців після набрання чинності самого закону, який був введений в дію 2 листопада 2018 року.

  • Незаконне використання фізичною особою ознак приналежності до Нацполіції тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 17 тис. до 34 тис. грн.
  • Незаконне використання органами державної влади, органами місцевого самоврядування, юридичними особами, фізичними особами – підприємцями, а також громадськими об’єднаннями ознак приналежності, найменування Нацполіції або похідних від нього, в тому числі викладених іноземною мовою, на одязі, транспортних засобах, будівлях, бланках документів, в найменуванні за відсутності ознак діяння, передбаченого Кримінальним кодексом України “тягне за собою накладення штрафу на фізичних осіб – підприємців, посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб і громадських об’єднань від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 тис. до 51 тис. грн)”.
  • Повторні дії за таке ж правопорушення, якщо протягом року вже було адміністративне стягнення, накладатиметься штраф на фізичних осіб від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від 51 тис. до 68 тис. грн і на фізичних осіб – підприємців, посадових осіб – від чотирьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян від 68 тис. до 85 тис.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua