0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Фірмам «Укрбуду» загрожує штраф через змову


Фірмам «Укрбуду» загрожує штраф через змову

Антимонопольний комітет підозрює дві будівельні компанії групи «Укрбуд» у змові на київських тендерах. Йдеться про реконструкцію клініки ім. Амосова та гімназії ім. Бойченка.

Про це повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні запланований розгляд справи про змову 2 компаній групи Укрбуд (яку пов’язують з Максимом Микитасем) на столичних тендерах: реконструкція клініки Амосова та гімназії ім Бойченка. Ціна питання біля 3 млрд гривень», – написав Юрій Терентьєв.

Серед доказів змови називають спільне входження Учасників в одну корпорацію, взаємна фінансова допомога, ​виконання робіт для одних і тих самих генпідрядників, які є членами Корпорації, спільна адреса, спільне використання засобів зв’язку, спільні працівники, однакові ІР-адреси для податкового звітування та для входження до електронних кабінетів системи «Клієнт-Банк», схожі банківські гарантії, видані в один день одним банком з послідовною реєстраційною нумерацією. А також схоже оформлення документів, синхронність дій у часі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок Кримінал
Все, що ми знаємо про:АМКУ
В Контексті Finance.ua
Опитування