Розроблено перший у світі підекранний сканер відбитків пальців


Розроблено перший у світі підекранний сканер відбитків пальців

Сучасні смартфони все частіше оснащуються вбудованими в дисплей сканерами відбитків пальців, але зустріти таке рішення можна лише в апаратах з OLED-дисплеями, вартість яких вища, ніж у РК-аналогів. Але незабаром ситуація може змінитися – китайські інженери повідомили про завершення розробки технології, яка дозволить забезпечити просунутою системою розблокування навіть бюджетні гаджети з IPS-матрицями.

Раніше вибір OLED-екранів для встановлення біометричного сенсора був пов’язаний з їх можливістю пропускати світло, що дозволяло «фотографувати» відбиток пальця прямо через дисплейний модуль. Компанія Fortsense оголосила, що успішно розробила оптичний датчик для РК-панелей. За заявою інженерів, їм вдалося значно поліпшити конструкцію сенсора шляхом зміни схеми підсвічування LCD-екрана.

Компанія також розповіла про застосування особливого алгоритму на основі нейромережі з функціями глибокого навчання для оптимізації отриманих даних і швидкого розпізнавання відбитків. Повідомляється, що швидкість спрацьовування сенсора нового типу порівнянна з актуальними рішеннями конкурентів.

Точні терміни масового виробництва нових сканерів компанія не повідомила – імовірно в складі смартфонів з IPS-дисплеями новинка дебютує вже в 2020-му.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua