Microsoft збільшила прибуток і виручку в III фінкварталі, капіталізація наближається до $1 трлн


Microsoft збільшила прибуток і виручку в III фінкварталі, капіталізація наближається до $1 трлн

Акції Microsoft Corp., найбільшого світового виробника програмного забезпечення, різко подорожчали в ході додаткових торгів після публікації компанією звітності за третій фінансовий квартал, що виявилася кращою за прогнози ринку.

Капіталізація Microsoft зросла на 3,5%, до $962,4 млрд, впритул наблизившись до $1 трлн. Єдиною публічною компанією в США, капіталізація якої піднімалася вище $1 трлн, є Apple Inc.

Як повідомляється в прес-релізі Microsoft, чистий прибуток за підсумками кварталу, що завершився 31 березня, збільшився на 19%, до $8,8 млрд. Прибуток у розрахунку на акцію склав $1,14 проти $0,95 роком раніше.

Квартальна виручка Microsoft підвищилася на 14%, до $30,6 млрд.

Експерти, опитані FactSet, в середньому прогнозували чистий прибуток Microsoft на рівні $1 на акцію при виручці на рівні $29,88 млрд.

“Попит на наші хмарні послуги призвів до стрибка виручки у сфері комерційних хмарних сервісів на 41% в річному вираженні – до $9,6 млрд”, – заявила виконавчий віце-президент і головний фінансовий директор Microsoft Емі Худ.

Виручка підрозділу Intelligent Cloud (“розумна хмара”), в який входить хмарний сервіс Azure і бізнес з випуску програмного забезпечення для серверів, в першому кварталі підвищилася на 22%, до $ 9,7 млрд.

Підрозділ Productivity and Business Processes, який, зокрема, випускає пакет додатків Office, збільшив виручку на 14% – до $10,2 млрд. Продажі продуктів і сервісів для корпоративних клієнтів зросли на 12%, для приватних користувачів – на 8%.

Виручка бізнесу More Personal Computing, що включає Windows, ігрові консолі Xbox та пристрої Surface, збільшилася на 8% і склала $10,7 млрд. Продажі пристроїв Surface підскочили на 21%, доходи від продажу ігор і консолей – на 5%.

В ході телефонної конференції Е. Худ повідомила, що Microsoft прогнозує виручку підрозділу Productivity and Business Processes в четвертому фінкварталі на рівні $10,55-$10,75 млрд євро, Intelligent Cloud – на рівні $10,85-$11,05 млрд.

Середні прогнози експертів для виручки цих підрозділів становлять відповідно $10,67 млрд і $10,94 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua