ЄБРР має намір в 2019 р. збільшити обсяг інвестицій в українську економіку в 2 рази


ЄБРР має намір в 2019 р. збільшити обсяг інвестицій в українську економіку в 2 рази

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) планує в 2019 році збільшити обсяг інвестицій в українську економіку до $1 млрд.

Про це повідомила глава українського офісу ЄБРР Марина Петрів.

“Ті $0,5 млрд, які ми інвестували минулого року – це було зовсім непогано. Цього року ми щиро сподіваємося до двох разів збільшити (обсяг інвестицій в Україну – ред.)”, – сказала вона на зустрічі в Європейській бізнес асоціації (ЄБА), присвяченій очікуванням бізнесу від президентських виборів, в Києві в четвер.

При цьому вона наголосила на важливості послідовності і передбачуваності подальшої економічної політики.

“Сподіваємося, що не буде розвороту”, – підкреслила М.Петрів.

“Зміни, що відбуваються (політичні – ред.) несуть як ризики, так і можливості. Ми дуже розраховуємо на виважену економічну політику, яка дозволить прискорити те зростання, яке вже почалося в українській економіці”, – сказала вона.

При цьому глава українського офісу ЄБРР наголосила на необхідності продовження співпраці з МВФ.

“Ми сподіваємося, що в першу чергу буде продовжена робота за програмою МВФ. Ми вже бачимо інвесторів, готових приходити в економіку (Україна – ред.). Найголовніше – не лякати інвесторів, не приймати несподіваних економічних рішень”, – додала М.Петрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування