"Показники зростання ВВП України": аналітика експертів Ukrsibbank


"Показники зростання ВВП України": аналітика експертів Ukrsibbank

«Індекс споживчих цін збільшувався на 0,9% місяць за місяцем у березні 2019 року. Річний показник інфляції знизився до 8,6% з 8,8% у лютому, за даними, опублікованими Укрстат. Загалом, інфляція слідує за низхідними темпами відповідно до прогнозу НБУ. Ми очікуємо, що загальна інфляція, напевно, залишиться на рівні 8,5% до кінця року (вище прогнозу НБУ на 6,3%), оскільки зовнішні чинники створюють ризик для прогнозу інфляції», – ключова інформація аналітичного огляду експертів Ukrsibbank BNP Paribas Group від 17 квітня 2019р.

Більше інформації: аналітики та даних у розділі Аналітичні Огляди.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу Ukrsibbank BNP Paribas Group, готують Ukrainian Capital Markets Weekly.

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua