Американська віза ЕВ-5 приваблює все більше українських сімей


У світлі посилення європейських законів щодо офшорів, дедалі більше українських бізнесменів стало замислюватися про перенесення своїх західних компаній до США. Інвесторів приваблює надійна правова і банківська системи, дух підприємництва та наявність великого платоспроможного ринку.

Важливим фактором у виборі країни також є можливість отримати американський вид на проживання за інвестиції і забезпечити собі запасний аеродром на випадок погіршення політичної ситуації. Щоб стати резидентом США в якості інвестора (віза ЕВ-5), необхідно вкласти від 500 тис. доларів у місцевий бізнес-проект і створити не менше 10 робочих місць.

31c108a60c9b357b6a7e901c7b5a2f36.jpg

Хто і чому їде

«Ми помітили, що зацікавленість у ЕВ-5 з-поміж українців продовжує зростати у 2019 році, – зазначає Джон Рот, імміграційний юрист і президент компанії EB-5 Analytics. – За словами наших клієнтів, таке рішення не в останню чергу продиктовано невизначеністю політичного курсу країни у зв’язку з президентськими і парламентськими виборами».

Втім, як розповідає експерт, бізнесмени не прагнуть виїхати з України назавжди. Навпаки, більшість вважає за краще обмежитися отриманням альтернативного виду на проживання, що не зобов’язує постійно перебувати за кордоном. Переїжджають, як правило, дружини і діти – з метою вивчення англійської та отримання престижної освіти.

Чи всім дадуть

Імміграція до США ніколи не була простою процедурою. Як правило, необхідно пройти безліч перевірок і володіти бездоганною репутацією: наявності коштів не достатньо, потрібно довести чистоту їх походження. Багато що також залежить від того, наскільки життєздатним виявиться бізнес-проект, в який були здійснені інвестиції.

«Як імміграційний юрист з більш ніж 20-річним досвідом, можу з упевненістю сказати, що без належної попередньої перевірки важко передбачити ймовірність успіху, – підкреслює Джон Рот. – Однак, якщо претендент має гарну репутацію і вдало обрав інвестиційний проект, бізнес-імміграція до США стає чи не найдоступнішим і навіть вигідним у фінансовому плані способом отримання закордонного резидентства».

af0edf7d63d9e356bc42d1ffed59cbb8.jpg

Джон Рот отримав вищу освіту в сфері права та фінансів і є імміграційним юристом і членом Американської асоціації імміграційних юристів з 1995 року. Джон почав працювати юристом в сфері EB-5 в 2008 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:EB-5 Analytics
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua