Акціонери Райффайзен Банку Аваль ухвалили низку рішень на своїх зборах


Акціонери Райффайзен Банку Аваль ухвалили низку рішень на своїх зборах

Київ. 24 квітня. — Акціонери АТ «Райффайзен Банк Аваль» на своїх річних загальних зборах, що відбулися сьогодні у Києві, затвердили звіти Наглядової ради та Правління про результати діяльності банку у 2018 році та ухвалили основні напрямки діяльності банку на 2019 рік. Було також затверджено звіти і висновки Аудиторської фірми ПрАТ «КПМГ Аудит» про діяльність банку в 2018 році.

Згідно із затвердженими на зборах річними результатами діяльності Райффайзен Банку Аваль та його дочірніх підприємств, прибуток банку за 2018 рік склав 5 087,9 млн грн. Його буде розподілено наступним чином: 0,7 млн грн. буде спрямовано на виплату дивідендів власникам привілейованих акцій банку, майже 1 526,7 млн грн направлять у резервний фонд банку, ще близько 3 560,6 млн грн. буде виплачено у вигляді дивідендів власникам простих акцій банку.

Своїм рішенням акціонери Райффайзен Банку Аваль обрали новий склад Наглядової ради, до якого увійшли: голова Наглядової ради Мартін Грюль, заступник голови Наглядової ради Андрій Степаненко та члени Наглядової ради Елізабет Ґейєр-Шалль, Харальд Кроегер, Гельмут Брайт, Андреа Морару, Ганна Дерев’янко, Павло Шеремета, Даніель Білак.

У зв’язку з прийнятими акціонерами рішеннями та вступом в дію нових законодавчих норм на зборах акціонерів було також внесено зміни до статуту та низки інших документів банку шляхом затвердження їхніх нових редакцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Райффайзен Банк Аваль
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua