0 800 307 555
0 800 307 555

Електромобілі Hyundai можна буде налаштовувати за допомогою смартфона


Електромобілі Hyundai можна буде налаштовувати за допомогою смартфона

Майбутні повністю електричні моделі компанії Hyundai можна буде налаштовувати за допомогою спеціального додатка на мобільному гаджеті.

Про це повідомляє прес-служба південнокорейського автовиробника.

Нова система дозволить власнику контролювати і вносити зміни в сім основних робочих характеристик автомобіля. Наприклад, водій зможе збільшити максимальний обертовий момент агрегату, регулювати інтенсивність прискорення і уповільнення, змінювати рівень рекуперації енергії під час гальмування, а також задавати значення максимальної швидкості. При цьому програма зможе самостійно запропонувати оптимальні налаштування, виходячи з заданого на навігаторі маршруту.

Крім того, система може рекомендувати особливі налаштування як для максимально спортивної їзди, так і для економного пересування.

«Hyundai Motor Group планує випустити 44 моделі екологічних автомобілів до 2025 року, в тому числі 23 моделі електромобілів. У зв’язку з цим ми активно вивчаємо можливості застосування нових технологій і послуг, пов’язаних з автомобілями, які не спалюють пальне, — зазначив науковий співробітник Hyundai О Чонсу. — Розробляючи революційні мобільні рішення на зразок цього, ми продовжимо підвищувати задоволення від експлуатації електромобілів, адаптованих до особистих вподобань користувачів».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua