В МЕРТ розповіли про позитивний вплив короткострокової міграції


В МЕРТ розповіли про позитивний вплив короткострокової міграції

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов вважає короткострокову міграцію позитивним явищем.

Він зазначив, що в країні є дефіцит робочої сили. Це стимулює зростання зарплат.

Читайте також: НБУ: найбільше грошей у межах країни українці переказали через Укрпошту

“Є нормальне бажання людей жити і працювати краще, якщо вони розуміють, що десь зарплати більші. Це і є наша відповідь бізнесу. Ви маєте бути конкурентоздатними принаймні з нашими найближчими сусідами – з Польщею, Словаччиною і так далі. Насправді, я один з небагатьох людей, які бачать в короткостроковій міграції позитиви. І це не тільки якісь грошові потоки, які люди перераховують назад, грошові перекази в Україну, але це можливість для людей подивитися, як реально працюють розвинені економіки, які там стандарти праці, подивитися, чого вони мають вимагати від свого роботодавця з точки зору техніки безпеки праці і так далі. І потім імплементувати це в Україні”, – сказав він.

На думку Нефьодова, одна з причин, чому на Сході України ефективно працювала російська пропаганда, полягає в тому, що 80% жителів Донецької і Луганської областей не виїжджали навіть за межі своєї області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua