0 800 307 555
0 800 307 555

Укртрансгаз судиться з податковою через майже мільярд гривень


Укртрансгаз судиться з податковою через майже мільярд гривень

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом компанії Укртрансгаз проти Офісу великих платників податків ДФС про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 28 серпня 2018 року.

Зокрема, йдеться про два податкові повідомлення-рішення, якими Державна фіскальна служба зобов’язала Укртрансгаз сумарно виплатити 833,5 млн грн з податку на прибуток.

В кінці березня 2019 року Шостий апеляційний адмінсуд відмовив Офісу великих платників податків ДФС в апеляційній скарзі. Таким чином, суд залишив без змін рішення Окружного адмінсуду Києва від 30 листопада 2018-го, яким Офіс був зобов’язаний надати в Держказначейство висновок про повернення Укртрансгазу суми надміру сплаченого ПДВ на 120 млн грн.

“Матеріали справи свідчать, що показники уточнюючих декларацій з податку на додану вартість зменшували суми сплачених узгоджених податкових зобов’язань за попередні періоди, не відбиваючись на рахунку Укртрансгазу в СЕА ПДВ та накопичуючись на ИКПП (інтегрованої картці платника податку) товариства”, — йдеться у висновку суду апеляційної інстанції.

“Таким чином, суми, відображені в ІКПП Укртрансгазу, є надмірно сплаченими”, – додали в суді.

За даними ДФС, за 2018 рік Укртрансгаз сплатив до зведеного бюджету більш ніж 6,6 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua