0 800 307 555
0 800 307 555

Статки Білла Гейтса перевищили 100 мільярдів доларів


Статки Білла Гейтса перевищили 100 мільярдів доларів

Статки Білла Гейтса цього тижня перевищили позначку 100 млрд доларів.

Про це пише Forbes.

Як зазначається, це сталося завдяки зростанню вартості акцій Microsoft напередодні виходу фінансового звіту (буде опублікований 24 квітня). Гейтс залишається на другому місці в списку найбагатших людей світу.

Згідно з даними Forbes Real-time (оцінює статки найбагатших в режимі реального часу), Гейтс поступається лише засновнику Amazon Джеффу Безосу, статки якого на сьогодні оцінюються в 153,2 млрд доларів.

Найбагатшій людині в світі незабаром доведеться розлучитися з частиною свого майна. Безос і його колишня дружина Маккензі зараз завершують поділ майна після розлучення.

На початку квітня пара заявила, що Маккензі Безос отримає чверть частки колишнього чоловіка в Amazon. Зараз вартість такого пакету оцінюється більш ніж в 35 млрд доларів.

Статки Гейтсу принесла технологічна компанія Microsoft, яку він заснував разом з Полом Алленом в 1975 році (Аллен помер в жовтні 2018 року).

Гейтс подбав про диверсифікацію свого портфеля: зараз на акції Microsoft припадає менш ніж 12,5% його статків.

Більшістю активів Гейтс володіє через свою інвесткомпанію Cascade Investments. У тому числі часткою в холдинговій компанії Berkshire Hathaway, заснованій його другом Уорреном Баффетом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua