0 800 307 555
0 800 307 555

Apple розповіла про свою програму повторного використання ресурсів


Apple розповіла про свою програму повторного використання ресурсів

Компанія Apple заявила про збільшення в 4 рази кількості місць, куди американські клієнти можуть надсилати свої iPhone для переробки. Зібрані таким чином мобільні пристрої потім відправляються на розбирання власним роботам компанії.

Про це йдеться в екологічному звіті компанії за 2019 рік.

Кожен робот Daisy, що займається утилізацією відходів, здатний розбирати 1,2 млн пристроїв на рік або 15 різних моделей iPhone зі швидкістю 200 пристроїв на годину. Отримані матеріали повертаються у виробничий процес, і Apple відправляє батареї смартфонів на певні виробничі фабрики. Це створює замкнутий цикл виробництва і дозволяє вирішити деякі проблеми з постачанням.

Починаючи з цього року, Apple також буде повторно використовувати алюміній для виготовлення корпусів MacBook Air і інших своїх пристроїв. Це дозволить майже вдвічі знизити кількість викидів вуглецю в атмосферу протягом усього виробничого циклу MacBook Air і Mac mini.

Зараз Корпуси цих пристроїв на 100% виготовляються з переробленого алюмінію. Компанія також використовує перероблене олово в материнських платах для 11 різних продуктів.

Щоб розширити цей напрямок роботи, Apple оголосила про плани створення лабораторії відновлення матеріалів в Остіні, штат Техас, де вона буде використовувати роботів і машинне навчання для поліпшення процесів розбирання, сортування та подрібнення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
В Контексті Finance.ua