У "Нафтогазі" розповіли, коли зможуть почати встановлення безкоштовних газових лічильників


У "Нафтогазі" розповіли, коли зможуть почати встановлення безкоштовних газових лічильників

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» зможе приступити до встановлення безкоштовних лічильників для трьох мільйонів домогосподарств в Україні відразу після того, як Кабінет Міністрів України затвердить фінансовий план компанії з урахуванням коштів на встановлення, а також візьме алгоритм передачі лічильника споживачеві.

Про це повідомив заступник начальника департаменту енергоефективності НАК «Нафтогаз України» Олексій Хабатюк.

Читайте також: Нафтогаз встановив перші лічильники газу з дистанційною передачею показань

«Нафтогаз» зможе приступити до встановлення лічильників відразу після того, як Кабінет Міністрів затвердить фінансовий план компанії, де будуть передбачені відповідні кошти на закупівлю і встановлення таких лічильників», – сказав він.

За його словами, другим не менш важливим процедурним кроком має стати встановлення урядом алгоритму такого встановлення і порядку передачі цього лічильника споживачеві.

«Проблема в тому, що коли «Нафтогаз» купує лічильник, його потрібно поставити на баланс, відповідно, для передачі його споживачеві повинна бути процедура. Ми готові віддати його умовно за одну копійку як подарунок, щоб у споживача не виникало податкових зобов’язань, як мінімум», – пояснив Хабатюк.

За інформацією менеджера НАК, компанія вже підготувала і передала на розгляд до міністерств (Мінекономрозвитку та Міненерговугілля – ред.) проект постанови щодо встановлення лічильників, в якому прописано, що сама процедура передбачає укладання прямого контракту з клієнтом за типовим договором, так само, як це діє для прямих споживачів газу компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua