0 800 307 555
0 800 307 555

"Юнекс Банк" став партнером онлайн-сервісу "Кишенькова каса" від торгової мережі Фора


"Юнекс Банк" став партнером онлайн-сервісу "Кишенькова каса" від торгової мережі Фора

У квітні 2019 року торгова мережа Фора запустила в роботу новий сервіс самообслуговування «Кишенькова каса», яка дозволяє покупцям самостійно сканувати та оплачувати товар за допомогою лише смартфону та встановленого на нього спеціального мобільного додатку. АТ «Юнекс Банк» став партнером проекту.
Завдяки цьому сервісу покупці магазинів мережі Фора зможуть економити час на здійснення покупок та уникати черг на касах, адже вся каса буде у власному смартфоні! Для того, щоб скористатися послугою, клієнт має бути учасником програми Фора club та завантажити на свій смартфон додаток yoCard. В цьому додатку потрібно буде зареєструвати свій існуючий особистий кабінет Фора club та додати свої платіжні картки.
На даний час нова послуга працює в тестовому режимі та доступна лише за однією адресою супермаркету Фора на вулиці Метрологічній. Проте, вже найближчим часом рітейлер запустить послугу «Кишенькова каса» у всіх магазинах мережі.
Завантажити на смартфон додаток yoCard можна тут: для Android – http://bit.ly/2JCzKIt; для iOS – https://apple.co/2Pai2C1

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua