636
Голова Мінфіну назвала головні ризики для економіки України
— Казна та Політика
Головними ризиками для економіки України зараз є політична невизначеність, а також макроекономічні ризики.
Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова.
Читайте також: Мінекономрозвитку робитиме прогноз на три роки
Під час доповіді у VoxUkraine вона зазначила, що в рік виборів на стабільність значно впливають політичні процеси.
“Те, що ми справжня демократія – це дуже добре. Те, що ми не знаємо, хто буде президентом, коли у нас починається виборчий процес, – це дуже добре, але це невизначеність, яка безпосередньо впливає на фіскальні ризики”, – сказала вона.
Маркарова зазначила, що політика впливає на інвестиції, “коли інвестори зупиняються, чекають, хочуть почути”, які політики будуть ухвалювати рішення.
За її словами, друге – це макроекономічні ризики.
“Ми дуже сильно зміцнили нашу економіку. У нас дійсно макроекономічна стабільність безпосередня в порівнянні з іншими роками. Ми зростаємо 13-й квартал, у нас інфляція нижча. Але ми ще не в тій точці, коли незалежно від політики економіка буде впевнено рухатися вперед”, – сказала міністр.
На її думку, ще не повністю сформовані всі інститути, і не всі макроекономічні політики стабільно працюють, що від персоналій нічого не залежить.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Для опалювального сезону Україні потрібно ще до 1 млрд доларів на газ — Reuters
Зеленський підписав закон про військового омбудсмана
Кабмін розширив програму «Пакунок школяра»
PlayCity розпочало видачу ліцензій: бюджет поповниться на 50 млн гривень
Рада ратифікувала угоду про сторічне партнерство з Великою Британією
Угода про надра: США зробили перший внесок у фонд