0 800 307 555
0 800 307 555

Мінфін виправдав підвищення ціни на газ для населення зобов'язаннями перед МВФ


Мінфін виправдав підвищення ціни на газ для населення зобов'язаннями перед МВФ

Рішення Кабінету Міністрів про зміну порядку утворення ціни газу для побутових споживачів з травня 2019 року, закріплене постановою №293 від 3 квітня 2019 року, відповідає зобов’язанням перед Міжнародним валютним фондом (МВФ), взятим Україною в рамках співпраці за програмою stand by.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Міністерства фінансів у відповідь на запит агентства.

Читайте також: Гройсман поставив Нафтогазу ультиматум щодо ціни на газ

“Зараз, коли ціна природного газу на ринку нижче рівнів цін, встановлених постановою КМУ №867, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №293 з тим, щоб дозволити ціні на природний газ для населення відповідати рівню цін, що утворилися на ринку, – на той випадок, коли ця ціна (для промислових споживачів) нижче ціни, встановленої постановою КМУ №867. Ціни, встановлені в постанові Кабміну №867, фактично будуть функціонувати як межа цін на природний газ для населення до кінця цього року. Це відповідає меті ринкового ціноутворення на природний газ для всіх категорій споживачів і, таким чином, це відповідає нашим зобов’язанням за програмою, підтримуваною МВФ”, – йдеться у відповіді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua