0 800 307 555
0 800 307 555

Аналітики перелічили фактори, що підтримують ціни на нафту


Аналітики перелічили фактори, що підтримують ціни на нафту

Ціна на нафту на торгах у четвер практично не змінилася в порівнянні з попереднім днем. Про це повідомляє сайт Investing.com.

“Ціни на нафту практично не змінилися після того, як Управління енергетичної інформації (EIA) повідомило про перше скорочення запасів нафти за чотири тижні”, – уточнюється в повідомленні.

Від початку року діють обмежувальні заходи ОПЕК+, які підтримують стабільні ціни на нафту в обсязі 1,2 мільйона барелів нафти в добу.

Фактором підтримки ціни на нафту може бути відмова Росії від продовження обмеження видобування сировини. Також на Investing.com відмічається несподіване продовження зростання економіки Китаю у першому кварталі та санкції США проти Венесуели та Ірану. Ф’ючерси на марки WTI і Brent торгувалися на позначках $ 63,80 і $ 71,61 за барель відповідно.

EIA також звітує про зменшення запасів бензину на 1,17 млн барелів, а дистилятів – на 0,36 млн барелів, позаяк прогнозувалося зменшення у кількості 0,85 млн барелів.

Напередодні EIA повідомило, що у минулому тижні запаси нафти скоротилися на 1,4 мільйона барелів – більше, ніж прогноз у 1,2 мільйона барелів. Три попередні тижні запаси сировини зростали – наявний приріст у 17 мільйонів барелів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Укрінформ
Опитування
В Контексті Finance.ua