0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Deutsche Bank загрожують штрафи за відмивання російських грошей


Deutsche Bank загрожують штрафи за відмивання російських грошей

Найбільший банк Німеччини Deutsche Bank AG очікує штрафів, судових позовів і можливого переслідування вищого керівництва за його роль у схемі відмивання коштів російських клієнтів на суму до $20 млрд.

Про це пише газета The Guardian з посиланням на внутрішній звіт банку.

Читайте також: Deutsche Bank опустився на четверте місце серед інвестиційних банків в Європі

Банк визнає високий ризик того, що регулятори в США і Великобританії застосують “значні дисциплінарні заходи” проти нього. Deutsche Bank визнає також, що скандал завдав шкоди його “глобальному бренду” і, ймовірно, спричинить відтік клієнтів, втрату довіри інвесторів і зниження його ринкової вартості.

Deutsche Bank був залучений у величезну схему з відмивання грошей, що отримала назву “Глобальна пральня”. Російський криміналітет зі зв’язками з Кремлем і ФСБ використовував схему між 2010 і 2014 роками для переміщення грошей у західну фінансову систему. Обіг коштів за цією схемою міг скласти $80 млрд, вважають слідчі.

У січні 2017 року банк оштрафували в США на $425 млн за схему “дзеркальних угод” з російськими акціями. В результаті цих операцій в 2011-2015 роках з Росії були виведені близько $10 млрд. Британська влада оштрафувала банк у тій же справі на 163 млн фунтів ($213 млн).

Deutsche Bank також може бути причетний до скандалу з участю Danske Bank, який звинувачують в обробці підозрілих транзакцій на мільярди доларів через естонський підрозділ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування