0 800 307 555
0 800 307 555

Труханів острів пропонують оголосити ландшафтним заказником


Труханів острів пропонують оголосити ландшафтним заказником

Постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала проект рішення про оголошення ландшафтним заказником місцевого значення Труханова острова, повідомила прес-служба КМДА.

Запропонований проект рішення передбачає оголошення території острова Труханів і острова Міжмосний орієнтовною площею 27,44 га ландшафтним заказником місцевого значення. Землекористувачами цієї території є КП Дарницьке лісопаркове господарство та КП Плесо.

“Територія майбутнього ландшафтного заказника – 14 озер, листяний ліс, рідкісні види рослин і тварин. Дуже важливо вберегти цю територію від недобросовісних забудовників. А надання статусу природно-заповідного фонду Трухановому острову як раз зробить неможливим використання цих земель для забудови та меліорації”, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко.

Необхідність створення ландшафтного заказника депутати міськради також аргументують тим, що на цій території знаходяться види рослин і тварин, внесених до Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ в Європі та Червоної книги України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua