0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Труханів острів пропонують оголосити ландшафтним заказником


Труханів острів пропонують оголосити ландшафтним заказником

Постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримала проект рішення про оголошення ландшафтним заказником місцевого значення Труханова острова, повідомила прес-служба КМДА.

Запропонований проект рішення передбачає оголошення території острова Труханів і острова Міжмосний орієнтовною площею 27,44 га ландшафтним заказником місцевого значення. Землекористувачами цієї території є КП Дарницьке лісопаркове господарство та КП Плесо.

“Територія майбутнього ландшафтного заказника – 14 озер, листяний ліс, рідкісні види рослин і тварин. Дуже важливо вберегти цю територію від недобросовісних забудовників. А надання статусу природно-заповідного фонду Трухановому острову як раз зробить неможливим використання цих земель для забудови та меліорації”, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко.

Необхідність створення ландшафтного заказника депутати міськради також аргументують тим, що на цій території знаходяться види рослин і тварин, внесених до Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ в Європі та Червоної книги України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування