0 800 307 555
0 800 307 555

"ОК, Альфа!" розширився новим функціоналом


"ОК, Альфа!" розширився новим функціоналом

Онлайн-банкінг для підприємців «ОК, Альфа!» від Альфа-Банку Україна продовжує стрімко розвиватися і вдосконалюватися. Кожні два тижні платформа «ОК, Альфа!» поповнюється новими зручними сервісами, які допомагають підприємцям легко проводити фінансові операції онлайн.

Завдяки недавнім оновленням користувачі «ОК, Альфа!» отримали нові можливості, які, зокрема, спрощують управління рахунками, бізнес-картками, автоматизують продаж валюти.

Так, з 16 квітня в онлайн-банку «ОК, Альфа!»:

• Клієнти можуть управляти автоматичним вільним продажем валюти через особистий віртуальний кабінет, задаючи прийнятний для себе параметр частки від суми в іноземній валюті, яка буде продаватися автоматично без необхідності заповнення заявки.

• На численні прохання реалізовано прямий переказ коштів з рахунку ФОП на власний рахунок ФО, відкритий в Альфа-Банку Україна. При цьому не потрібно вводити реквізити – клієнту достатньо вибрати потрібну картку зі списку доступних йому карт ФО.

• З’явилася можливість управляти лімітами по бізнес-картці.

Крім того, для зручності нових користувачів додано відео-інструкції, які допоможуть швидко ознайомитися з повним функціоналом системи.

Нагадаємо, при попередньому оновленні був впроваджений Messenger-бот, за допомогою якого можна відкрити рахунок в Альфа-Банку Україна кількома кліками.

«ОК, Альфа!» – онлайн-банкінг для бізнесу, надає повністю дистанційне обслуговування, прості та прозорі тарифи, доступ з будь-якого пристрою.

Більше про «ОК, Альфа!»

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua