ВР може розглянути законопроект про збільшення максимального доходу для "єдинників"- Южаніна


ВР може розглянути законопроект про збільшення максимального доходу для "єдинників"- Южаніна

Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики на найближчому засіданні може розглянути законопроект №9533 про індексацію граничного обсягу доходу, передбаченого для платників єдиного податку.

“…Вчора у мене була зустріч з підприємцями, які застосовують спрощену систему оподаткування… В результаті погодилися, що для другої групи платників єдиного податку можна внести зміни в частині збільшення граничного обсягу реалізованих товарів, послуг до 3 млн грн, або навіть до 4 млн грн”, – написала голова комітету Ніна Южаніна в Facebook.

Всі інші умови зараз слід залишити без змін, додала Н. Южаніна.

Водночас зареєстрований у ВР 4 лютого 2019 року законопроект №9533, передбачає збільшення граничного обсягу доходів для фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку першої групи з 300 тис. грн до 1,5 млн грн, другої – з 1,5 млн до 10 млн грн, для третьої групи – з 5 млн грн до 40 млн грн, наголошується в пояснювальній записці до проекту закону.

Як уточнила агентству “Інтерфакс-Україна” помічниця Н.Южаніної Ольга Германова, цей законопроект поки що не внесено до порядку денного парламенту.

“Однак він актуальний, тому планується винести його на розгляд на наступному засіданні комітету”, – повідомила О. Германова.

На зустрічі бізнесу з Президентом України Петром Порошенком Н. Южаніна наполягала на необхідності зберегти спрощену систему оподаткування.

“Гарантують збереження спрощеної системи”, – сказала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua