0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Lufthansa зазнає збитків через ціни на паливо і надлишок потужностей в Європі


Lufthansa зазнає збитків через ціни на паливо і надлишок потужностей в Європі

Німецька авіакомпанія Lufthansa ввечері в понеділок, 16 квітня, опублікувала фінансову звітність за перший квартал — збиток до сплати відсотків і податків склав €336 млн проти прибутку €52 млн у першому кварталі 2018 року. Аналітики очікували, що збиток складе в середньому €186 млн.

Після публікації звітності акції Lufthansa впали на 5%.

Сама авіакомпанія пояснює результати зростанням цін на паливо, що викликало збільшення витрат за перший квартал на €202 млн, а також надлишком потужностей в Європі, що призвело до зниження тарифів. Мова йде не тільки про саму Lufthansa, але і про інші авіакомпанії, що входять до групи, в тому числі Swiss, Austrian Airlines і Eurowings.

Вже минулого року європейським авіакомпаніям доводилося долати наслідки зростання цін на паливо, надлишку потужностей і жорсткої конкуренції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування