Автомобілі Volvo для Європи почнуть спілкуватися один з одним


Автомобілі Volvo для Європи почнуть спілкуватися один з одним

Компанія Volvo Cars вперше в історії автоіндустрії впроваджує на європейському ринку передову систему безпеки, в основі якої лежать технології для підключених автомобілів і хмарні рішення.

Повідомляється, що транспортні засоби зможуть взаємодіяти один з одним, попереджаючи водіїв про різні небезпеки. Нова платформа використовує функції Hazard Light Alert і Slippery Road Alert, які на автомобілях 2020 модельного року будуть входити в стандартну комплектацію.

Суть функції Hazard Light Alert полягає в наступному: щойно у оснащеного цією технологією автомобіля включається аварійний сигнал, інформація про це передається усім підключеним машинам, які знаходяться неподалік, через хмарний сервіс, попереджаючи водіїв про можливу небезпеку. Функція особливо корисна на поворотах з поганим оглядом і на горбистій місцевості.

У свою чергу, система Slippery Road Alert сповіщає водіїв про поточний і майбутній стан дорожнього покриття. Завдяки анонімному збору інформації про поверхню проїжджої частини система заздалегідь попереджає водіїв про майбутні слизькі ділянки дороги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua