0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Автомобілі Volvo для Європи почнуть спілкуватися один з одним


Автомобілі Volvo для Європи почнуть спілкуватися один з одним

Компанія Volvo Cars вперше в історії автоіндустрії впроваджує на європейському ринку передову систему безпеки, в основі якої лежать технології для підключених автомобілів і хмарні рішення.

Повідомляється, що транспортні засоби зможуть взаємодіяти один з одним, попереджаючи водіїв про різні небезпеки. Нова платформа використовує функції Hazard Light Alert і Slippery Road Alert, які на автомобілях 2020 модельного року будуть входити в стандартну комплектацію.

Суть функції Hazard Light Alert полягає в наступному: щойно у оснащеного цією технологією автомобіля включається аварійний сигнал, інформація про це передається усім підключеним машинам, які знаходяться неподалік, через хмарний сервіс, попереджаючи водіїв про можливу небезпеку. Функція особливо корисна на поворотах з поганим оглядом і на горбистій місцевості.

У свою чергу, система Slippery Road Alert сповіщає водіїв про поточний і майбутній стан дорожнього покриття. Завдяки анонімному збору інформації про поверхню проїжджої частини система заздалегідь попереджає водіїв про майбутні слизькі ділянки дороги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування