0 800 307 555
0 800 307 555

Індекс сніданку: де найшвидше можна заробити собі на ранковий прийом їжі


Індекс сніданку: де найшвидше можна заробити собі на ранковий прийом їжі

Bloomberg склав такий список вдруге. Вперше індекс сніданку агентство представило в 2017-му. В ньому оцінюється вартість сніданку, що складається зі склянки молока, одного яйця, двох скибочок хліба і порції фруктів. Ціни за грудень 2018 року взяті з порталу Numbeo.

Агентство відзначає, що лише в чотирьох містах-Женеві, Дубаї, Берні і Люксембурзі – стандартний сніданок обходиться менш ніж в 1% щоденного доходу. Згідно з підрахунком Bloomberg, жителі Женеви віддають за стандартний ранковий прийом їжі всього 0,8% щоденного доходу, або $1,82. Щоб заробити на такий сніданок, їм потрібно працювати всього 3,8 хвилини. У Дубаї і Берні жителі платять за сніданок 0,96% щоденного доходу – $0,97 і $1,44 відповідно.

З 20 найдоступніших за вартістю сніданку міст п’ять були розташовані в Швейцарії і п’ять – в Австралії. Агентство відзначає, що, як правило, зі зростанням доходів частка витрат на продукти харчування падає, навіть якщо їх абсолютна вартість збільшується.

Міста з найменш доступними сніданками в основному розташовані в Південній Америці, Східній Європі, Південно-Східній Азії та Африці. В Аккрі (Гана) і Лагосі (Нігерія) жителям потрібно працювати більше двох годин, щоб заробити на сніданок.

Всього в індекс потрапило понад 100 міст. Українських серед них немає.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua