0 800 307 555
0 800 307 555

Альфа-Банк Україна продовжив пільговий період за кредитками до 62 днів


Альфа-Банк Україна продовжив пільговий період за кредитками до 62 днів

З 11 квітня період безкоштовного використання банківських коштів за всіма кредитними картками Альфа-Банку Україна збільшується з 55 до 62 днів.

Підвищений пільговий період дає більше можливостей клієнтам у вирішенні фінансових питань та плануванні покупок. Тепер кредитні кошти можна повернути протягом двох місяців і не платити при цьому комісію за їх використання.

Альфа-Банк пропонує широкий вибір кредитних карток з вигідними умовами. Серед найбільш популярних кредиток – картка «Максимум» з кешбеком до 20% на всі покупки, завдяки участі в програмі лояльності Cash`U CLUB. Мандрівники оцінять картку Travel. Оплати цієї кредиткою перетворюють витрачені гроші в бали мандрівника, якими можна компенсувати покупку квитків, оренду готелю тощо, та істотно заощадити на відпустці.

Затребуваність карток підтверджують і експерти. Альфа-Банк є переможцем рейтингу «Банки України 2019» провідного інформаційного агентства «Фінансовий клуб» в номінації «Картковий банк».

Крім підвищеного грейс-періоду за всіма кредитними картками, клієнт отримує ще ряд переваг – кредитний ліміт до 200 000 грн, можливість пропустити обов’язковий платіж (кредитні канікули) двічі на рік. Також за покупку на суму від 1000 грн можна оформити розстрочку (оплату частинами). В період з 11 квітня по 12 травня 2019 року на цю послугу діє акція, і щомісячна комісія знижена до 1%, замість 1,8%.

Оформити кредитну карту Альфа-Банку Україна можна на сайті, в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine або будь-якому відділенні банку.

Кредитні картки від Альфа-Банк

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua