0 800 307 555
0 800 307 555

Комісія по розстрочці всього 1%. Акція від Альфа-Банку Україна


Комісія по розстрочці всього 1%. Акція від Альфа-Банку Україна

З 11 квітня по 12 травня 2019 року (включно) Альфа-Банк Україна знижує щомісячну комісію за послугою «Миттєва розстрочка на картку» до 1%, замість стандартних 1,8%. Щоб оформити акційну розстрочку, необхідно розрахуватися кредитною карткою Альфа-Банку Україна в зазначений період на суму від 1000 гривень.

Вперше знижена ставка буде діяти цілий місяць, щоб кожен клієнт зміг зробити необхідні і омріяні покупки. Оплата в розстрочку – оптимальне рішення для придбання товарів або послуг, вартість яких виходить за межі місячного бюджету. Погашення покупки відбувається рівними частинами, а річна ставка на весь період складає 0,01%. Вигідна комісія буде доступна на будь-який з обраних періодів – 3, 6, 12 або 24 місяців.

Учасники програми лояльності Cash`U CLUB отримують додатковий подарунок – 1% кешбеку «кеш’ю»-бонусами на всю суму покупки переведеної в розстрочку.

Послуга активується за лічені хвилини. Після оплати клієнту приходить SMS з номера 3530, в якому вказано код і пропозиція перевести покупку в розстрочку. Досить відправити безкоштовне SMS з кодом у відповідь, щоб заявка на розстрочку була прийнята в роботу. Активація буде підтверджена також за допомогою повідомлення. Така ось мінімальна онлайн розмова з банком – і послуга працює. Стежити за погашенням розстрочки можна в зручному інтернет-банкінгу My Alfa-Bank.

Вигідні кредити від Альфа-Банк

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua