0 800 307 555
0 800 307 555

Шахраї придумали нову схему махінацій з «єврономерами»


Шахраї придумали нову схему махінацій з «єврономерами»

Після закінчення в лютому 2019 року пільгового періоду розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, в Україні з’явилося нове шахрайство. Українцям всього за одну годину «роботи» обіцяють заплатити 1400 грн. Правда, при цьому потрібно написати довіреність, щоб «роботодавець» міг на ваше ім’я купити авто.

Що в подальшому буде з таким автомобілем – не відомо. Є кілька варіантів розвитку подій. Наприклад, його можуть кілька разів перепродати. Або шахрай буде сам на ньому їздити.

Здавалося б, що в оформленні такої довіреності немає нічого страшного. Але річ у тім, що вже найближчим часом українців, які не розмитнили свої «єврономери», чекають дуже великі штрафи, аж до 170 000 гривен. І платити буде та людина, на яку куплений автомобіль. Тобто шахраї можуть спокійно їздити на «єврономерах», куплених на ім’я своїх довірливих жертв.

Крім того, людина, яка написала довіреність на купівлю авто за кордоном, може зіткнутися з представниками правоохоронних органів. Це станеться в тому випадку, якщо шахраї почнуть кілька разів перепродувати «єврономер». Складно буде довести, що ти не є учасником цієї афери.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua