0 800 307 555
0 800 307 555

Креді Агріколь банк входить у Топ-3 найкращих аграрних банків за результатами рейтингу "Фінансовий оскар" журналу "Бізнес"


Креді Агріколь банк входить у Топ-3 найкращих аграрних банків за результатами рейтингу "Фінансовий оскар" журналу "Бізнес"

Креді Агріколь Банк відзначений у ТОП-3 в номінації «Аграрний банк» за результатами рейтингу «Фінансовий Оскар» від журналу «Бізнес». Креді Агріколь нагородили за досягнення на ринку кредитування та обслуговування аграріїв.

«Ми вдячні експертам ринку за визнання Креді Агріколь у трійці найкращих аграрних банків України. Ми продовжуватимемо розвивати аграрний сектор, адже віримо в його високий потенціал. Співпрацюючи з клієнтами, Креді Агріколь надає більше, ніж якісний класичний банкінг. Ми прагнемо бути справжніми партнерами, створюючи для клієнтів додаткову цінність. Саме тому ми знаємо і розуміємо бізнес клієнтів, вивчаємо їхні потреби, допомагаємо їм реалізовувати проекти. А досвід та експертиза наших фахівців у поєднанні з унікальними знаннями групи Креді Агріколь дають можливості для спільного розвитку», – коментує Лариса Бондарєва, заступник Голови Правління, відповідальна за корпоративний бізнес, МСБ та агрі-агро Креді Агріколь Банку.

Важливо, що Креді Агріколь входить до рейтингу найкращих банків для агробізнесу за версією журналу «Бізнес» уже четвертий рік поспіль. Індекс рекомендацій клієнтів в агросекторі (CRI) становить 68%, що є найбільшим показником на ринку (за даними GFK-Україна 2018).

Журнал «Бізнес» вже понад 23 роки проводить рейтинг «Фінансовий Оскар». Обрання переможців рейтингу проходить у два етапи. На першому етапі редакція відбирає претендентів, виходячи з показників діяльності фінустанов, динаміки їхнього розвитку та дій на ринку в минулому році. У кожній номінації формується short-list із ТОП-10 претендентів.

На другому етапі фінальне оцінювання претендентів відбувається шляхом відкритого голосування читачів журналу «Бізнес»: експертів фінансового ринку, представників банківської, страхової та фондової спільнот, профільних професійних організацій та регуляторних органів, а також керівників компаній, корпоративних клієнтів фінансового ринку.

Голосування за номінантів проводиться на сайті business.ua протягом місяця. Суму набраних компаніями голосів підраховує редакція. На підставі отриманих результатів визначаються переможці в номінаціях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Креді Агріколь Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua