Україна на 4 місці в світі за дешевизною мобільного інтернету (інфографіка)


Україна на 4 місці в світі за дешевизною мобільного інтернету (інфографіка)

Середня вартість одного гігабайта мобільних даних в Україні становить $0,51. Це робить нашу країну четвертою за дешевизною мобільного інтернету – після Індії, Киргизстану та Казахстану.

Такі дані оприлюднив провайдер Cable.co.uk, який аналізує доступність інтернету 230 країнах світу.

Ресурс HowMuch склав лаконічну візуалізацію отриманих даних. Зеленим відзначені країни з найдешевшим інтернетом, а червоним – з найдорожчим. До слова, рекордсменом за дорожнечею мобільного інтернету стала африканська держава Зімбабве – 1 ГБ мобільних даних обійдеться там в $75,2.

Якщо дивитися на карту Європи, українські тарифи на мобільний інтернет виглядають більш ніж привабливо. Наприклад, в сусідній Білорусі вартість гігабайта мобільних даних в 4,5 рази вища, а в Німеччині – в 13,5 раза.

Дешевший мобільний інтернет тільки в трьох азіатських країнах. Так, український гігабайт обійдеться вдвічі дорожче від індійського, де його вартість становить всього $0,26.

Для виведення вартості гігабайта інтернету аналітики зібрали інформацію про більш ніж 6000 тарифних планів з усього світу. Збір даних відбувався з жовтня по листопад 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua