0 800 307 555
0 800 307 555

Google заявила, що новий кабель компанії буде найшвидшим у своєму роді


Google заявила, що новий кабель компанії буде найшвидшим у своєму роді

Корпорація Google заявила, що волоконно-оптичний кабель, який компанія прокладає через Атлантичний океан, буде найшвидшим у своєму роді.

Про це пише WIRED.

Очікується, що кабель буде запущений в наступному році.

За оцінками компанії, він буде передавати близько 250 терабіт на секунду. Це приблизно на 56% швидше, ніж кабель Microsoft Marea, який може передавати близько 160 терабіт на секунду між Вірджинією та Іспанією.

Оптоволоконні мережі працюють, посилаючи світло через тонкі нитки скла. Волоконно-оптичні кабелі, які мають діаметр, рівний садовому шлангу, містять в собі кілька пар цих волокон.

Відзначається, що новий кабель від Google дуже швидкий, тому що в ньому більше волоконно-оптичних пар. На сьогоднішній день більшість міжміських підводних кабелів містять шість або вісім волоконно-оптичних пар.

Однак Google заявив, що його новий кабель, який отримав назву Dunant, як очікується, стане першим, який буде складатися з 12 пар завдяки новій технології, розробленій Google і SubCom.

У виданні додали, що Dunant, можливо, не буде найшвидшим протягом тривалого часу, бо японський технологічний гігант NEC заявляє, що у нього є технологія, яка дозволить використовувати дальні підводні кабелі з 16 оптоволоконними парами.

А голова мережевої архітектури та оптичної інженерії в Google говорить, що компанія вже розглядає 24-парні кабелі.

Зростання міжконтинентальних кабелів і їх зростаюча пропускна здатність відображають постійне зростання Інтернет-трафіку. Вони дозволяють активістам транслювати протести у віддалені країни, допомагають компаніям купувати і продавати товари по всьому світу тощо.

“Багато людей все ще вірять, що міжнародні телекомунікації здійснюються через супутник. Це було правильно в 1980 році, але зараз 99 відсотків міжнародних телекомунікацій – це підводні кабелі”, – підкреслив виконавчий директор NEC Ацуши Кувахара.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua