0 800 307 555
0 800 307 555

Вибір населення: ПУМБ отримав "Фінансовий Оскар" за досягнення в сфері обслуговування і залучення депозитів фізичних осіб


Вибір населення: ПУМБ отримав "Фінансовий Оскар" за досягнення в сфері обслуговування і залучення депозитів фізичних осіб

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в черговий раз визнано однією з найнадійніших фінансових установ для розміщення депозитів. Банк увійшов до ТОП-5 номінації «Вибір населення» рейтингу «Фінансовий Оскар» журналу «Бізнес».

Як відзначають організатори, в номінацію «Вибір населення» входять банки, яким населення довіряє найбільше і, відповідно, вибирає їх для розміщення вкладів. Саме за розміром депозитного портфеля був сформований шорт-лист банків, серед яких журі обрало п’ятірку лідерів.

«Приємно, що досягнення банку по залученню вкладів відзначили незалежні експерти. Дійсно, за минулий рік ПУМБ збільшив портфель пасивів фізичних осіб на 10,87% до 17,316 млрд грн. Таких результатів вдалося досягти, в тому числі, завдяки депозиту «Вільний» – його обрали 30% наших вкладників. Українці вибирають ПУМБ з двох простих причин – ми пропонуємо дуже вигідні умови і забезпечуємо надійність рівня кращих європейських банків. Саме завдяки цьому клієнтський портфель стає дедалі більшим, а 85% наших вкладників повторно розміщують депозити після закінчення термінів», – прокоментував заступник голови правління ПУМБ з роздрібного бізнесу Себастіан Рубай.

Нагадаємо, станом на 1 березня загальний портфель коштів роздрібних клієнтів ПУМБ, який включає поточні та строкові депозити в гривні і валюті, а також залишки на рахунках, склав 17,423 млрд грн. Банк пропонує строковий депозит «Дохідний» зі ставкою до 17,5% річних в гривні, і депозит на вимогу «Вільний» з прибутковістю до 12% річних в гривні. Надійність банку підтверджується незалежними експертами – в березні незалежна рейтингова агенція Кредит-Рейтинг підтвердила рейтинг надійності депозитів банку на рівні «5» (найвища надійність). “Рейтинг надійності банківських вкладів” (депозитів) на рівні «5» означає, що банк надійний, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних чинників.
Раніше ПУМБ також увійшов до списку найнадійніших банків для розміщення депозитів за версією видання Апостроф.

Бажаєте отримати БОНУС до депозиту? Переходь сюди

Ознайомитись із повним переліком депозитів та умовами можна тут

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
В Контексті Finance.ua