0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк спростив умови надання гарантій для участі в закупівлях ProZorro


ПриватБанк спростив умови надання гарантій для участі в закупівлях ProZorro

ПриватБанк спростив умови за тендерними гарантіями без забезпечення для участі в закупівлях ProZorro. Тепер клієнт сплачуватиме єдину комісію залежно від суми гарантії на момент її оформлення.

Як повідомили в банку, усім новим клієнтам, у яких поточний рахунок у ПриватБанку відкритий менше ніж 90 днів, можливе встановлення бланкового ліміту на оформлення тендерних гарантій без забезпечення в розмірі 50 тис. грн. Клієнтам, які обслуговуються в ПриватБанку більш тривалий період, можливе встановлення ліміту до 2 млн грн.

ПриватБанк лідирує на українському ринку банківських гарантій. У 2018 році банком було випущено більше 13 000 гарантій, якими скористалися понад 4 000 клієнтів. Оформити гарантію в ПриватБанку можна за 1 робочий день дистанційно – у Приват24 для бізнесу. А завдяки державному статусу та рейтингам ПриватБанку гарантії приймаються всіма замовниками та організаторами торгів.

Ознайомитися з новими тарифами за гарантіями можна на сторінці https://pb.ua/garant/
Відкрити поточний рахунок у ПриватБанку підприємцю або юридичній особі можна легко та швидко в режимі онлайн: https://privatbank.ua/business/otkryt-schet/

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua