0 800 307 555
0 800 307 555

Банку "Кліринговий Дім" підвищено кредитний рейтинг до рівня uaА+ з прогнозом "стабільний"


Банку "Кліринговий Дім" підвищено кредитний рейтинг до рівня uaА+ з прогнозом "стабільний"

На засіданні Рейтингового комітету від 27.03.2019 р. Національне рейтингове агентство «Рюрік» підвищило Банку довгостроковий кредитний рейтинг позичальника до рівня uaА+ інвестиційної категорії зі зміною прогнозу на «стабільний».

Фінансова установа з рейтингом uaA + характеризується високим ступенем надійності. Такий рейтинг є підтвердженням, що Банк зможе виконувати свої фінансові зобов’язання в повному обсязі, має високу кредитоспроможність порівняно з іншими українськими позичальниками.

Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Для визначення кредитного рейтингу НРА «Рюрік» використовувало надану АБ «Кліринговий Дім» внутрішню інформацію та фінансову звітність за 2014 – 2018 роки включно, а також публічну інформацію і власні бази даних.

Серед факторів, що вплинули на підвищення рівня кредитного рейтингу:

* Достатній рівень захищеності активів власним капіталом. Станом на 01.01.2019 р. рівень покриття активів та кредитно-інвестиційного портфелю власним капіталом складав 24,62% та 60,22% відповідно.
  • Достатні значення показників ліквідності. Станом на 01.01.2019 р. відношення високоліквідних активів до поточних зобов’язань складало 104,80% при рекомендованому мінімумі 70%.
  • Прибуткова операційна діяльність. За результатами 2018 року значення коефіцієнта безризикового покриття витрат склало 29,91% (рекомендований мінімум 10%), комісійні доходи у відношенні до процентних доходів – 30,17% (рекомендований мінімум 10%), співвідношення процентних доходів та витрат – 211,46% (рекомендований мінімум 150%).
  • Висока якість портфелю цінних паперів.
  • Прийнятна валютна структура клієнтського кредитного портфелю.
  • Високий рівень фінансової прозорості та інформаційної відкритості Банку.
    Ознайомитись з історією кредитного рейтингу Банку «Кліринговий Дім» >>
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кліринговий Дім
Опитування
В Контексті Finance.ua